دامپزشکان ورودی بهمن87 دانشگاه فردوسیبيمارستان دامپزشکي تهران به عنوان اولين بيمارستان دامپزشکي کشور به صورت شبانه روزي در تاريخ 20/02/83 در خيابان کامرانيه ( مناطق شمال شهر تهران ) با مدیریت دکتر پیام محبی گشايش يافت.پس از طي 5 سال فعاليت مرکز هم اکنون بيمارستان دامپزشکي تهران در چندين بخش وبا حضور بيش از 35 نيروي علمي واداري و بيش از هزاران مراجعه کننده آماده ارائه کليه خدمات به حيوانات خانگي مي باشد .

باهم سری به بخشهای این بیمارستان میزنیم:

بخش جراحی

این بخش با کادری متخصص در صورت نیاز حیوان شما به انجام امور جراحی و ارتوپدی با امکانات منحصر به فرد به یاری حیوان شما خواهند شتافت.بخش رادیولوژی و سونوگرافی

وجود متخصصین این بخش در بیمارستان باعث خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن اطلاعات تشخیصی لازم برای حیوان شما فراهم شود.


بخش دندانپزشکی!!!

با توجه به آنکه بیماریهای دندان یکی از شایع ترین مشکلات حیوانات خانگی به شمار می رود . در این بخش با مراقبت های کافی از ایجاد هرگونه عارضه در این اندام حیاتی حیوان جلوگیری خواهد شد.بخش آزمایشگاه

 کادر متخصص این بخش با تجهیزات کافی اطلاعات مفیدی در مورد پارامترهای خونی و سرمی از حیوانات بیمار شما در اختیارتان قرار خواهند داد . در ضمن در صورت نیاز به کشت های مخصوص عوامل عفونی نیز این امکان در این بخش فراهم خواهد بود.

بخش پرندگان آبزیان و حیوانات خاص

در صورت علاقه به نگهداری چنین حیواناتی , متخصصان بیمارستان می توانند شما را در زمینه بیماریها و نگهداری این قبیل حیوانات راهنمایی نمایند.

بخش داروخانه

متخصصان این بخش با تهیه بهترین ترکیبات داروئی و لوازم بهداشتی و حمایتی به منظور درمان و پیشگیری و محافظت حیوانات شما آماده ارائه بهترین خدمات به شما  می باشند.

بخش داخلی

این بخش دارای کادری مجرب و متشکل از متخصصین بیماریهای داخلی حیوانات خانگی است که در صورت بیمار شدن حیوان شما مشکلات ایجاد شده را تشخیص داده و درمان می نمایند.

خدمات بیمارستان

بستری و پانسیون 

در شرایطی که امکان مداوای حیوان شما به شکل سرپایی وجود نداشته باشد پرسنل آموزش دیده بیمارستان از حیوان شما به شکل شبانه روزی مراقبت خواهند نمود . همچنین در صورتی که برای مدت کوتاهی امکان نگهداری از حیوان خود را نداشته باشید می توانید با خیال راحت آنها را به بیمارستان بسپارید . پرسنل محیط مناسب دلپذیری را برای حیوانتان فراهم می کنند.

اورژانس شبانه روزی!!

دیگر در تعطیلات و ساعات غیر اداری نگران پیشامد و بیماری ناگهانی حیوانات خود نباشید پرسنل این بیمارستان در تمام ساعات شبانه روز می توانند در کوتاهترین زمان به یاری حیوان شما بشتابند.(از اورژانسای خودمون خیلی بهتره! اگه خودتون سکته کنین احتمالآ به علت نبود امکانات کافی اورژانس به رحمت ایزدی می پوندید ولی خیالتون از بابت حیواناتتون راحت باشه.)

آرایشگاه و شستشو !

مراقبت از موهای حیوانات از امور با اهمیت در نگهداری آنها محسوب می شود . با مراجعه به بیمارستان ضمن معاینه می توانید وضعیت بهداشتی موهای حیوان خود را در شرایط مطلوب نگه دارید.(بله دیگه! تازه آخرین ژورنال های فشن موجوده!)

آتلیه عکاسی!

تهیه عکسهای حرفه ای از حیوان شما در آتلیه مجهز بیمارستان دامپزشکی تهران امکان جاودان شدن خاطرات شما و حیوانتان را میسر کرده و شانس برگزیده شدن عکس حیوان شما را در تقویم بیمارستان مهیا می کند.(منتظر چی هستید بدوین بیاین خاطراتتونو با گربه سیاه و فضول لب پشت بومتون جاودانه کنین.)


کادر درمانی


دکتر پیام محبی                رئیس بیمارستان

دکتر پگاه محبی                مدیر داخلی

دکتر رضا احمدی              دامپزشک و مدیر بخش داروخانه

دکتر سارنگ سروری        متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

دکتر محمد ملازم             متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

دکتر شهرام جمشیدی     متخصص بیماریهای داخلی

دکتر علی برهانی کیا        متخصص پرندگان و حیوانات خاص

دکتر داریوش شیرانی       متخصص بیماریهای داخلی  

دکتر نادی معازی              متخصص بیماریهای داخلی

دکترمیر سپهر پدرام         متخصص جراحی 

دکتر جاوید آل داوود        متخصص بیماریهای داخلی

در آخر هم اگه علاقه مند شدید بیمارستان دامپزشکی تاسیس کنید شرایطش اینه:

1.یک عدد دامپزشک به عنوان موسس

2. حداقل 3 عدد دامپزشک دیگه که عضو باشن.

3. مجوز از وزارت بهداشت و سازمان دامپزشکی.

4. پارتی

5.از همه مهم تر مقدیر متنابهی پول به عنوان سرمایه اولیه (البته بعد از تاسیس همش جبران میشه)

تاسیس بیمارسستان در خارج از  کشورهم ساده تره هم پولش بیشتره.ولی جوری نیست که بگیم تو ایران نمیشه. اگه بخواین حتمآ میشه!!.

مرسی.تا بعد.


نوشته شده در سه شنبه ششم مرداد ۱۳۸۸ساعت 15:15 توسط امیر حسین زمانی| |All Rights reserved to:www.dampezeshk87.blogfa.com l template by:AmirHosein Zamani